شیرینی ایران گز اصفهان
خانه / گز بسته بندی / فروش گز سوهانی بسته بندی مرداویج عمده

فروش گز سوهانی بسته بندی مرداویج عمده

فروش گز سوهانی در بازار تولیدات گز ایرانی فروشی از عمده سوهان گزی های لقمه ای نوع کیلویی و بسته بندی شده می باشد که همراه با برندهای تولیدی مختلفی نیز بوده است و این فروش نیز مربوط به تولیدات گز سوهانی مرداویج می باشد.

فروش گز سوهانی

محصولات تولیدی گز مرداویج اصفهان

اگر نگاهی به بازار گز اصفهان بکنیم می توان دید که برندهای تولید کننده ی گز بسیاری به چشم می خورند که هر یک با وجود فروشگاه های بسیار محصولات خود را ارائه و به فروش می رساند و در سایر نقاط کشور نیز همراه با نمایندگی های فروش توزیع و پخش می گرداند. در بین این انواع برند تولید کننده ی گز اصفهان اشاره ای می کنیم به تولیدی گز مرداویج.
این برند تولید کننده ی گز مرداویج اصفهان نیز با سابقه ی چندین ساله ی خود در تولید گز می توان گفت و دید که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است و این امر بستگی به درجه ی کیفی بالای که در تولیدات گز خود ارائه داده است مربوط می گردد. پس شامل تنوعی از انواع و اقسام گزهای لقمه ای آردی با طعم های متنوع بوده اند و محصول جدید عرضه شده از این برند سوهان گزی لقمه ای بوده است. دیگر محصولات تولیدی عبارتنداز:

  1. گز لقمه پسته فوق ممتاز
  2. گز لقمه آردی پسته بادام
  3. گز لقمه پسته خلال بیدمشک
  4. گز لقمه پسته ترنجبینی
  5. گز لقمه بادام نارگیل
  6. گز آردی مخلوط ترنحبینی
  7. گز لقمه زعفرانی پسته

فروش گز سوهانی

تولیدی گز سوهانی مرداویج چگونه است؟

خب اشاره به این موضوع شد که محصول جدید از تولیدات گز مرداویج سوهان گزی بوده است. تولیدات گز سوهانی مرداویج که همان نوع سوهان گزی های لقمه ای مشهور هستند این برند همچون درجه های کیفی بالای خود در تولیدات گز نوع سوهان گزی را نیز به همین ترتیب با بهترین کیفیت روانه ی بازار مصرف کرده است اما تنوع به وجود امده در تولیدات سوهان گزی مرداویج مدل های بسیار زیبا و شکیل از بسته بندی با وزن های مختلف بوده است.

  • سوهان گزی بسته بندی ۳۰۰ گرمی
  • سوهان گزی بسته بندی ۵۰۰ گرمی
  • سوهان گزی بسته بندی ۱۰۰۰ گرمی

فروش گز سوهانی

نمایندگی فروش آنلاین گز سوهانی مرداویج عمده

عمده محصولات تولیدی از انواع گز مرداویج توسط این مرکز به طور مستقیم و بدون واسطه از بخش تولیدی در سرتاسر بازارهای ایران توزیع و پخش می گردد بنابراین می توانید این سفارشات تهیه و خرید گز و یا سوهان گزی های لقمه ای برای صادرات را نیز در این بخش ارائه دهید و به ثبت رسانید. در مجموع در این نمایندگی فروش انلاین تهیه ی هر انچه از محصولات گز مرداویج اصفهان امکان پذیر می باشد.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز سوهانی

خرید اینترنتی گز سوهانی تازه اصل مرداویج

گز سوهانی تازه و اصل اصفهان از برند تولیدی مرداویج تولید کننده ی گزهای اصیل …

شیرینی ایران گز اصفهان
کانال تلگرام