شیرینی ایران گز اصفهان
خانه / پشمک دوستی / نمایندگی فروش انواع پشمک دوستی

نمایندگی فروش انواع پشمک دوستی

نمایندگی پشمک دوستی در بازار اینترنتی فروش گز به صورت سراسر در تمامی بازارهای فاقد نمایندگی توزیع و پخش می گردد. فروش این انواع پشمک دوستی عمده از تولیدات نوع پشمک های لقمه ای با الیافی این برند همراه بوده است.

نمایندگی پشمک دوستی

انواع پشمک تولید ایران در بازار

در بازار ایران برای دسته بندی کردن تولیدات انواع تنقلات شیرین باید به گونه های متنوعی از تولیدات اشاره کرد که هر یک به نوبه ی خود طرفداران مخصوص به خود را دارا هستند. ما در این بخش و از بین تنقلات شیرین ارائه داده شده پشمک را انتخاب کرده ایم. این پشمک سوغاتی تبریز با یزد بوده است که شامل برندهای تولید کننده ی بسیاری در این دو منطقه می گردد.
اما اینکه نوع پشمک تولید در بازار از چه نوعی می باشد پشمک های لقمه ای با الیافی را دربرگرفته است و هر یک همراه با تنوع در مدل بسته بندی با طعم های مختلف می باشد از برندهای گوناگونی چون:

 1. پشمک دوستی
 2. پشمک شیرین وطن
 3. پشمک حاج عبدالله
 4. پشمک حاج اکبر
 5. پشمک حاج یعقوب
 6. پشمک آرامیس
 7. پشمک آدلین

قیمت پشمک شکلاتی

تولیدات پشمک دوستی چیست؟

در بازار ایران یکی از برندهای که می توان گفت بعد از تولیدات نوع پشمک های حاج عبدالله پرطرفدار و پرفروش بوده است پشمک های دوستی نام دارد. این شرکت تولید کننده با تولیدات خود از انواع بستنی های خوشمزه عرضه کننده ی دیگر تنقلات شیرین چون پشمک ها بوده است. پشمک دوستی که همان پشمک های لقمه ای الیافی را دربرگرفته اند تنوع در طعم را شامل می گردد.

بازار تولید پشمک

انواع طعم پشمک لقمه الیافی دوستی

طعم های تولیدی که از پشمک های دوستی در بازار ارائه گشته است در نمونه های متنوعی از بسته بندی با وزن های مختلف روانه ی بازار مصرف شده است. این طعم های گوناگون بین تولیدات پشمک های الیافی با لقمه ای این برند نوعی متفاوت از بسته بندی با وزن های مختلف را دارا بوده اند. و اما طعم های ارائه شده

 • پشمک طعم دار گ سرخ
 • پشمک طعم دار نعنایی
 • پشمک طعم دار زنجبیلی
 • پشمک طعم دار دارچینی
 • پشمک طعم دار زعفرانی
 • پشمک طعم دار وانیلی
 • پشمک طعم دار کاکائویی
 • پشمک طعم دار تافی مغزدار
 • پشمک طعم دار تافی بدون مغز

قیمت خرید انواع پشمک

فروش عمده پشمک دوستی در نمایندگی اینترنتی

به این ترتیب می توانید در این نمایندگی فروش انواع پشمک دوستی سفارشات خود از انواع طعم ها در نوع لقمه ای یا الیافی به صورت عمده خریداری نماید که مستقیم از درب کارخانه تهیه و عرضه می شود. در اصل یک خرید مستقیم و بدون واسطه از سفارشات خرید پشمک دوستی می توانید داشته باشید.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پشمک صارداتی

بازار فروش عمده پشمک صادراتی لقمه فله دوستی

بازار فروش عمده پشمک در ايران بازاري همراه با توزيع و پخش برندهاي مختلف در …

شیرینی ایران گز اصفهان
کانال تلگرام