شیرینی ایران گز اصفهان
خانه / پشمک لقمه / قیمت پخش عمده گز و پشمک لقمه پسته ای

قیمت پخش عمده گز و پشمک لقمه پسته ای

قیمت پخش گز و پشمک عمده به صورت آنلاین در بازارهای ایرانی و صادراتی را در این مرکز می توانید به نرخ قیمت فروش درب کارخانه تهیه و خریداری نماید که عرضه شده از برندهای تولیدی مختلفی همراه بوده است من جمله تولیدات گز و پشمک لقمه پسته ای.

قیمت پخش عمده گز

انواع گز و پشمک تولید شده در بازار

در بازار فروش تنقلات شیرین می توان به نمونه های متنوعی اشاره کرد که هر یک تولیدات بخش های خاصی از بازار کشور هستند. نمونه های برتر، پرفروش و محبوب در بازار ایرانی تولیدات گز با پشمک بوده است که این گز و پشمک در تنوعی از طعم های خوشمزه و متفاوت تهیه و تولید می گردد. نمونه ی عرضه شده از ان تولیدات گز و پشمک پسته ای می باشد که این گز و پشمک پسته ای در نوع لقمه ای اما با ظاهری متفاوت تر تهیه و تولید می گردد. نمونه های موجود از تولیدات این گز پشمک پسته در بازار عبارتنداز:

  1. گز پشمک پسته حاج عبدالله
  2. گز پشمک پسته آرامیس
  3. گز پشمک پسته آدلین
  4. گز پشمک پسته دوستی
  5. گز پشمک پسته شیرین وطن

قیمت پشمک شکلاتی

تولیدات گز پشمک پسته ای لقمه

حال این تولیدات گز پشمک پسته ای لقمه ای موجود در این بخش برای فروش از تولیدات پشمک تبریز و گز اصفهان بلداجی بوده است. و خصوصیت تولیدی این گز پشمک پسته ای نوع لقمه ای با اینکه مایه ی گز با مغزهای پسته ای را دارا است همراه با یک روکش شکلاتی سفید پوشش داده شده که در مدل های بسته بندی دوسرپیچ به صورت فله ای در بازار به فروش می رسد.

قیمت پخش عمده گز

مرکز پخش عمده گز و پشمک با قیمت ارزان

با اینکه این مجموعه یک مرکز پخش عمده اینترنتی محصولات شیرینی چون گز و پشمک بوده است دربرگیرنده ی برندهای متنوعی نیز می باشد و درخواست عمده خریداران برای هر یک از این محصولات امکان پذیر با تولیدات متنوع و قیمت های مناسب هستند. این قیمت های ارزان از فروش گز لقمه پسته را می توان به درصد های پایین از تولیدات گز اشاره کرد که تولیدات صورت گرفته از این گز پسته ای ارزان قیمت اعم از:

  1. گز پسته لقمه ۱۰۰ گرمی
  2. گز پسته لقمه ۲۵۰ گرمی
  3. گز پسته لقمه ۵%
  4. گز پسته لقمه ۱۰%
  5. گز پسته لقمه ۱۸%

قیمت پخش عمده گز

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک دانش آموزی

خرید پشمک لقمه ای دانش آموزی حاج عبدالله ۲۵ گرمی

پشمک دانش آموزی حاج عبدالله که از تولیدات نوع پشمک لقمه ای ۲۵ گرمی بوده …

شیرینی ایران گز اصفهان
کانال تلگرام