شیرینی ایران گز اصفهان
خانه / گز آردی / فروش عمده گز لقمه ای آردی پسته

فروش عمده گز لقمه ای آردی پسته

فروش عمده گز که همراه با عمده فروشی از تولیدات انواع و اقسام گزها بوده است فروش این بخش هم در ارتباط با تولیدات نوع گزهای لقمه ای و آردی می باشد که شامل برندهای تولید کننده ی مختلف گز اصفهان بلداجی می باشد.

فروش عمده گز

تولیدات گز لقمه و آردی چگونه است؟

گز از نمونه های لقمه ای با آردی و مدل گزهای برشی تهیه و تولید می شوند. این گزهای لقمه ای و آردی را می توان گفت از بالاترین درصد تولید برخودار هستند. و تولیداتی از قبیل گزهای پسته ای، بادامی با نوع مخلوط را شامل می شوند. البته در بین تولیدات این مدل مغز می توان اشاره ای به تولیدات گز به صورت سفارشی از دیگر مغزها چون بادام زمینی و غیره نیر بکنیم. و اینکه تولیدات گزهای لقمه ای و آردی به صورت بسته بندی شده و کیلویی در بازار موجود هستند. از لحاظ درجه کیفی در تولیدات گز می توان به گزهای درجه یک و مرغوب با گزهای از درجه ی کیفی پایینی اشاره کرد که هر دو حالت بازار فروش خود را دارند.

فروش عمده گز

انواع گز پسته ای تولید شده ایران

همانطور که گفتیم پایه و اساس مغز مصرفی در تهیه و تولید گز پسته و بادام بوده است و این گز پسته ای موجود و تولید شده متشکل از تولیدات تمام انواع و اقسام گزها بوده که درصد های بالا و پایینی از این مغز را شامل می شوند و این امر منجر به فروش با نرخ قیمت های متفاوتی می گردد. همچنین همراه با طعم و مزه های متنوع از انگبین ها و غیره بوده اند. مانند:

  • گز پسته ای لقمه ۵%
  • گز پسته لقمه آردی ۱۰%
  • گز پسته لقمه آردی ۱۸%
  • گز پسته لقمه آردی ۲۸%
  • گز پسته لقمه آردی ۳۸%
  • گز پسته لقمه آردی بسته بندی
  • گز پسته لقمه آردی عسلی
  • گز پسته لقمه آردی کیلویی

و دنیای متنوع از دیگر تولیدات این گزهای پسته ای را می توان در بین برندهای مختلف تولید کننده ی گز اشاره کرد که هر یک به نوعی خصوصیت و ویژگی خاصی از تولیدات گز را به همراه دارند و در بازار فروش عرضه می شوند.

فروش عمده گز

عمده فروشی بهترین گز پسته ای

و به این ترتیب برای تهیه و سفارش خرید عمده ی این انواع و اقسام گزهای پسته ای اعم از لقمه ای تا آردی را می توانید در این مجموعه از بازار شیرینی ایرانی درخواست داده و خریداری نماید که تولیداتی از گزهای اصفهان، بلداجی با تبریز را دربرگرفته است و در کنار فروش این انواع گزهای پسته ای لقمه می توانید سفارشات خود از قببل پشمک های گز پسته ای و دیگر انواع پشمک ها را نیز درخواست دهید.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز لقمه مخلوط

پخش گز ارزان لقمه مخلوط ۲۸ درصد

گز لقمه مخلوط ارزان قیمت را می توان همراه با درصد های متفاوت مغزها تهیه …

شیرینی ایران گز اصفهان
کانال تلگرام